alefbatour

با تور سريلانكا به ديدن شهركلمبوبرويد

آب و هواي سريلانكا اين كشور را به مكاني براي تمام فصول تبديل كرده است. با وجود اينكه سريلانكا در منطقه استوايي قرار گرفته است، اما كوچك بودن و تفاوت آب و هوا در مناطق مختلف آن، اين كشور را به مقصدي براي تمام فصول تبديل كرده است. در سريلانكا بسته به منطقه سفرتان مي توانيد هر زمان از سال را انتخاب كنيد.

هواي سريلانكا تحت تأثير دو توده باران زا قرار دارد كه مناطق مختلف آن را تحت تأثير قرار مي دهد. توده جنوب غربي بين ماه هاي مي تا سپتامبر اين منطقه از سريلانكا را دچار باران هاي شديد مي كند و توده شمال شرقي بين ماه ها اكتبر تا ژانويه اين منطقه از كشور را باراني مي كند. پس قبل از رفتن به سريلانكا، منطقه مورد نظر خود را با زمان هجوم توده هاي باران زا كنترل كنيد.

شهر كلمبو

بزرگترين شهر اين كشور است. اين شهر در قديم پايتخت سر يلانكا بوده است و اكنون هم عده‌اي اين شهر را كه در نزديكي پايتخت نو قرار دارد، پايتخت سريلانكا مي‌دانند. اين شهر بندري به دلبل موقعيت استراتژيك خود در اقيانوس هند، يكي از شلوغ‌ترين بنادر جنوب آسيا است و از 2000 سال پيش شناخته شده بوده است. امروزه اين شهر مركز فعاليت ها در كشور سريلانكا است و بسياري از رستوران‌ها و مراكز تفريحي كشور در اين شهر قرار گرفته‌اند. همانند ساير شهرهاي جنوب آسيا ويژگي شهر كلمبو شلوغي و پذ سر و صدا بودن و داشتن آميزه‌اي از زندگي مدرن و بناهاي استعماري است.

براي كسب اطلاعات بيشتردرباره تور سريلانكا، تور لحظه آخري سريلانكا، تور سريلانكا نوروز 96 به  سايت زير مراجعه كنيد.

www.alefbatour.comبرچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 45
+ نوشته شده: 1395/10/21 ساعت: ۱۳ توسط:alefbatour :