alefbatour

كاخ دلمه‌باغچه

كاخ دلمه‌باغچه در شهر استانبول تركيه، در سمت اروپايي تنگه بسفر واقع شده‌است و از سال ۱۸۸۹ تا ۱۹۰۹ ميلادي از اين مكان  به عنوان مركز اداري اصلي امپراتوري عثماني استفاده مي‌شد .


معرفي كاخ دلمه‌باغچه


كاخ دلمه‌باغچه به دستور سلطان عبدالمجيد يكم، ۳۱امين پادشاه عثماني، ساخته شده‌است. اين قصر در مساحت ۴۵ هزار متر مربع و در منطقه‌اي با مساحت ۱۱۰ هزار متر مربع بنا شده‌است.

بزرگترين چلچراغ بلور بوهمي در اين قصر واقع شده‌است. اين چلچراغ كه هديه‌اي است از طرف ملكه ويكتوريا اول،  ۷۵۰ حباب و وزني معادل ۴٫۵ تن دارد. اين كاخ در ميان قرون وسطي و زمان معاصر قرار دارد و مي‌تواند  نشانگري از معماري قصر سازي رومي و بيزانسي و اسلامي باشد. اين قصر چه از نظر حجم موزه‌ها و تالارها  چه از نظر اهميت اشياي گران قدرش از مهمترين موزه‌هاي جهان و مهمترين و مقدس‌ترين موزه جهان اسلام است  و بيش ۸۶ هزار شي ارزشمند دارد و خود قصر كه نمي‌توان بهايي برايش معين كرد؛ و بايد گفت كه اهميت ديگر آن به خاطر كيفيت آثار آن است بخصوص اشياي پيامبر و ائمه و عمر و ابوبكر با حساسيت فوق‌العاده نگهداري   مي‌شود. كاخ توپ كاپي همه روزها به استثناي سه شنبه جهت بازديد از گردشگران باز است.

آژانس الفباي سفر مجري تخصصي  تور استانبول ٍ، تور لحظه آخري استانبول و تور ارزان استانبول  شما را دعوت به ديدن اين شهر زيبا مي نمايد.

www.alefbatour.com


برچسب: تور استانبول، تور لحظه آخري استانبول، تور ارزان استانبول،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۴۳:۲۶ توسط:admin موضوع:

معرفي برج گاتالا

برج گالاتا يكي از ديدني هاي شهر استانبول است بهترين نماي شهر استانبول از برج گالاتا به چشم ميخورد  برج گالاتا در سال 1349 ميلادي به دست جنو والي ها كه در اطراف گالاتا ديوارهاي بلند كشيده بودند به عنوان برج اصلي ساخته شد.  داخل قلعه پلكان سنگي مارپيچي كه تا محوطه بزرگي ادامه مي يابد وجود دارد.

 

 


معرفي برج گاتالا


برج گاتالا برج 9 طبقه اي است به ارتفاع 66.90 متر است و بدون  آذين بالاي سر برج 62.59 متر است . اين برج يكي از قديمي ترين و بلندترين برج هاي سنگي در جهان است كه ارتفاع آن از سطح  دريا 35 متر است . قطر خارجي برج 16.45 متر است و قطر داخلي برج 8.95 متر و ديوارهاي برج 3.75 متر ضخامت دارد . رستوران ها و كافه هاي در طبقه فوقاني برج وجود دارد كه منظره زيبايي را به سمت شهر استانبول دارد . اين برج 9 طبقه اي در سال 1967 بازسازي شد و براي 7 طبقه نخستين آن دو دستگاه آسانسور كار گذاشتند . طبقه آخر اين برج هم كلوب  شبانه است . اين برج از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به روي بازديدكنندگان باز است.ورودي آن 11 ليره ترك است.
آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور لحظه آخري استانبول ،تور ارزان استانبول و تور استانبول شما را دعوت به ديدن اين شهر زيبا مي نمايد.

برچسب: تور لحظه آخري استانبول، تور ارزان استانبول، تور استانبول،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۱۷:۲۲ توسط:admin موضوع:

كاخ توپقاپي

كاخ توپقاپي واقع در استانبول از قصرهاي معروف امپراتوري عثماني است كه از ۱۴۶۵ تا ۱۸۵۳ مركز اداري اين امپراتوري بود.سلطان محمد فاتح در ۱۴۵۹ دستور ساخت اين قصر را داد و كار ساختن آن در ۱۴۶۵ به پايان رسيد. اين قصر بين شاخ طلايي و درياي مرمره در استانبول واقع شده و چشم‌اندازي بسيار عالي به تنگه بسفر دارد.


 معرفي كاخ توپقاپي


اين كاخ در گذشته محل زندگي سلاطين و دولتمردان عثماني بوده و داراي باغ بسيار باشكوهي است.در سمت راست كاخ درختان سرو قرار گرفته و مطبخ‌هاي كاخ نيز در همين سمت جاي گرفته‌اند. امروزه از اين محل به عنوان نمايشگاهي از مجموعه‌هاي كريستال، نقره و ظروف چيني كه مربوط به دوره امپراطوري عثماني است، استفاده مي‌شود. در قسمت چپ كاخ حرمسرا قرار دارد. در اين بخش همسران و فرزندان سلاطين در انزوا زندگي مي‌كرده‌اند. سومين بخش كاخ نيز شامل سالن اجتماعات ، كتابخانه احمد سوم ، نمايشگاهي از لوازم شخصي سلاطين و خانواده‌ي سلطنتي ، جواهرات بسيار مشهور و قيمتي و نيز مجموعه‌اي از دست نوشته‌ها مي‌باشد در مياني ترين بخش اين قصر زيبا عمارتي است كه رداي حضرت محمّد (ص) در آن نگهداري مي شود. اين ردا پس از آن كه عثماني ها به دين اسلام گرويدند به استانبول آورده شد. 

موزه هاي باستان شناسي در قسمت داخلي اولين حياط كاخ توپ كاپي قرار دارند. در اين مكان كلكسيوني از عتيقه‌ها و گنج هاي با ارزش وجود دارد. از جمله اين آثار با ارزش مي توان به تابوت سنگي اسكندر و نماي سر در معبد آتن اشاره كرد. در موزه مشرق باستان نيز مي‌توان نمونه هائي از هنر سومريها ، بابليها و عاشوريان را يافت كرد.

آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور لحظه آخري استانبول ،تور ارزان استانبول و تور استانبول شما را دعوت به ديدن اين شهر زيبا مي نمايد.


برچسب: تور لحظه آخري استانبول,تور ارزان استانبول,تور استانبول،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۳:۲۵ توسط:admin موضوع:

اياصوفيه و سنت باسيل پربازديد ترين مكان در اروپا

 

اياصوفيه


 اياصوفيه  كليساي مسيحيت شرق بود كه در دوره امپراتوري بيزانس به سال ۵۳۲ ميلادي بنا به دستور امپراتور كنستانتين اول ساخته شد؛ و بعد در قرن ۶ ميلادي توسط جاستنيانوس مورد بازسازي و مرمت قرار گرفت.پس از تصرف استانبول توسط تركان عثماني در سال ۱۴۵۳، اياصوفيا، به مسجد اياصوفيا تبديل گرديد. سلطان محمدفاتح در همان روز فتح استانبول فرمان تبديل كليساي اياصوفيا به مسجد را صادر كرد و سه روز پس از فتح استانبول، ضمن برپا داشتن مراسم نماز جمعه در اياصوفيا به نام پادشاه فاتح عثماني خوانده شد. در سال ۱۹۳۵ نخستين رئيس جمهور تركيه مصطفي آتاترك، اين بنا را به موزه تبديل نمود. فرشها برداشته شدند، گچ روي موزائيك‌ها با زحمت بسيار زياد توسط متخصصين كنده شد و براي اولين بار در چندين قرن كف مرمر ساختمان با جلوه خاص خود نمايان گرديد.

آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور آنتاليا و تور استانبول شما را دعوت به ديدن اين شهر زيبا مي نمايد.


كليساي جامع سنت باسيل


كليساي جامع سنت باسيل يكي از برجسته ترين و قابل توجه ترين بناهاي تاريخي روسيه كهن است. از قرن شانزدهم تا به امروز زيبايي اين كليسا تحسين كليه جهانگردان را برانگيخته و امروزه به عنوان  نمادي از فرهنگ و تاريخ روسيه به شمار مي رود. اين بنا در ميدان سرخ مهمترين ميدان مسكو واقع شده و نمادي است نمايانگر موقعيت جغرافيايي بي نظير روسيه مابين اروپا و آسيا. كليساي جامع سنت باسيل بين سال هاي 1555 تا 1561 ساخته شده و نام آن برگرفته از يكي از قديسان ارتدكس و بسيار محبوب روسيه است. اين كليسا به دستور ايوان مخوف به عنوان بنايي به منظور بزرگداشت و يادبود تصرف شهر قازان ساخته شد. گنبدهاي اين كليسا از نوع پيازي شكل است و با چوب ساخته شده‌. رنگ ‌آميزي و طراحي آن در ميان تمام كليساهاي سراسر دنيا منحصر به فرد است. شايان ذكر است كه اين كليسا بارها در طعمه آتش‌سوزي شده‌است اما به سرعت مورد بازسازي قرار گرفته است.

آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور روسيه و  تور مسكو و سن پترزبورگ شما را به ديدن از اين كشور زيبا دعوت مي نمايد.


برچسب: تور آنتاليا، تور استانبول، تور روسيه، تور مسكو و سن پترزبورگ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۸:۴۹ توسط:admin موضوع:

تور تركيه :

تركيه كشوري اورآسيايي است كه بخش بزرگ كشور يعني آناتولي يا آسياي كوچك در جنوب باختر آسيا و خاورميانه واقع است و بخش كوچكي  نيز به نام تراكيه در منطقهٔ بالكان (منطقه‌اي در جنوب خاور اروپا) قرار دارد. زبان رسمي تركيه، تركي (استانبولي) است از شهر هاي زيباي تركيه مي توان استانبول و آنتاليا نام برد.

 


تور استانبول


استانبول بزرگترين شهر تركيه مي باشد كه به عنوان مركز فرهنگي و اقتصادي كشور تركيه محسوب مي شود.استانبول سومين شهر توريستي دنيامحسوب مي شود كه هر ساله پذيراي ميليون ها توريست از نقاط مختلف دنيا مي باشد.از جاذبه هاي مهم استانبول مي توان به موزه اياصوفيا،مسجد سلطان احمد،برج دختر،مينياتورك،تنگه سفر،يدي كوله و ... نام برد .

 


تور آنتاليا


آنتاليا از شهرهاي مهم و توريستي كشور تركيه محسوب مي شود كه در غرب كشور تركيه و در شمال درياي مديترانه واقع شده است. شهر آنتاليا داراي آب و هواي كاملا ميترانه اي مي باشد و داراي زمستاني معتدل و باراني و تابستاني گرم وخشك است. آنتاليا داراي تنوع هتلي بسيار بالا مي باشد و شامل بخش هاي مهمي با سواحل زيبا از قبيل لارا(lara) ،مركز شهر آنتاليا(city center) ،كمر(kemer) ،بلك(belek) و سيده(side) مي باشد. 

 

 

آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور آنتاليا و تور استانبول شما را دعوت به ديدن اين شهر زيبا مي نمايد

برچسب: تور آنتاليا، تور استانبول،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۵۴:۳۵ توسط:admin موضوع:

پيشنهاد الفباي سفر براي تورهاي تابستان 94

 

تور استانبول


استانبول بزرگ‌ترين شهر كشور تركيه و مركز فرهنگي و اقتصادي آن است. اين شهر در كنار تنگه بسفر و درياي مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسيا و اروپا را جدا مي‌كند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است كه در دو قاره قرار دارد. بندر طبيعي شاخ طلايي يا خليج در اين شهر واقع است.

اين كلان شهر به عنوان پايتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنين از لحاظ تعداد گردشگران خارجي سومين شهر  توريستي جهان به شمار مي‌رود.

شهر استانبول داراي تابستان‌هاي گرم و مرطوب و بهترين فصل براي برگزاري تور استانبول و زمستان‌هاي سرد، باراني و برفي ويژگي آب و هواي استانبول است 

جاهاي ديدني استانبول مي توان به مسجد سليمانيه ، خليج شاخ طلايي ، برج دختر ، قلعه روملي حصار ، كاخ بيلربي و .... اشاره كرد.

 

 

براي رزرو آنلاين تور استانبول تابستان 94 و مشاهده قيمت تور استانبول به وبسايت الفباي سفر مراجعه كنيد

www.alefbatour.com


تور روسيه


 

روسيه پهناورترين كشور جهان است اين كشور در آسياي شمالي و اروپاي خاوري واقع شده است . شهر مسكو از مهمترين مراكز سياسي، اقتصادي روسيه و اروپا محسوب شده اين شهر در كنار رودخانه مسكو و كاخ كرملين، قلعه‌اي باستاني در اين شهر است كه محل زندگي رئيس‌جمهور روسيه در ناحيه مركزي فدرالي در روسيه اروپايي واقع شده‌است. 

 ولي سنت پترزبورگ زيبا ترين شهر روسيه مي باشد سنت پترزبورگ، شهري كه در سال ۱۷۰۳ توسط پتر كبير ساخته شده و در بين مردم روس با لقب «پنجره‌اي به اروپا» مشهور است. با وجود اينكه سن‌پترزبورگ به نسبت بسياري از شهرهاي دنيا شهر جواني محسوب مي‌شود، اما از لحاظ جاذبه‌هاي تاريخي و طبيعي يكي از غني‌ترين شهرهاي دنياست. 

مرداد ماه و  شهريورماه گرم‌ ترين فصول روسيه هستند و بهترين فصل براي برگزاري تور روسيه مي باشد. جاهاي ديدني روسيه مي توان به متروي مسكو، ساختمان‌هاي هفت خواهر، مجسمه ماياكوفسكي، مجسمه‌هاي لنين، ميدان سرخ، موزه جنگ، پارك پيروزي، مقبره ولاديمير لنين، مجموعه كرملين اشاره كرد

 

 

براي رزرو آنلاين  تور مسكو و سن پترزبورگ و مشاهده قيمت تور روسيه به وبسايت الفباي سفر مراجعه كنيد

www.alefbatour.com


برچسب: تور مسكو و سن پترزبورگ، قيمت تور روسيه، تور روسيه، تور استانبول تابستان 94، قيمت تور استانبول، تور استانبول،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۸:۲۲ توسط:admin موضوع:

تور آنتاليا

آنتاليا از شهرهاي مهم و توريستي كشور تركيه مي باشد. اين شهر كه به عنوان مركز گردشگري و تفريحي در  تركيه محسوب مي‌گردد داراي جاذبه‌هاي فراوان مي‌باشد از جمله سواحل زيبا از قبيل لارا(lara) ،مركز شهر آنتاليا(city center) ،كمر(kemer) ،بلك(belek) و سيده(side) و ... .

شهر آنتاليا در تابستان داراي آب و هواي كاملا ميترانه اي و  زمستاني معتدل و باراني مي باشد تابستان  مناسب ترين فصل براي برگزار تور آنتاليا مي باشد و هزينه تور آنتاليا بسيار مناسب مي باشد

 

براي رزرو آنلاين تور آنتاليا و مشاهده نرخ تور آنتاليا به وبسايت الفباي سفر مراجعه كنيد

www.alefbatour.com


برچسب: تور آنتاليا، هزينه تور آنتاليا، رزرو آنلاين تور آنتاليا، نرخ تور آنتاليا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۶:۵۲ توسط:admin موضوع:

معرفي تورهاي آژانس مسافرتي الفباي سفر

تور روسيه 

روسيه پهناورترين كشور جهان است اين كشور در آسياي شمالي و اروپاي خاوري واقع شده است . شهر مسكو از مهمترين مراكز سياسي، اقتصادي روسيه و اروپا محسوب شده اين شهر در كنار رودخانه مسكو و كاخ كرملين، قلعه‌اي باستاني در اين شهر است كه محل زندگي رئيس‌جمهور روسيه در ناحيه مركزي فدرالي در روسيه اروپايي واقع شده‌است. 

سنت پترزبورگ، شهري كه در سال ۱۷۰۳ توسط پتر كبير ساخته شده و در بين مردم روس با لقب «پنجره‌اي به اروپا» مشهور است. 

با وجود اينكه سن‌پترزبورگ به نسبت بسياري از شهرهاي دنيا شهر جواني محسوب مي‌شود، اما از لحاظ جاذبه‌هاي تاريخي و طبيعي يكي 

از غني‌ترين شهرهاي دنياست. 

آژانس الفباي سفر با ارائه تور روسيه و تور مسكو و سن‌پترزبورگ در هر هفته با بهترين ايرلاين ها و ارزان ترين قيمت شما را به ديدن از اين كشور زيبا دعوت مي نمايد.

استانبول بزرگترين شهر تركيه مي باشد كه به عنوان مركز فرهنگي و اقتصادي كشور تركيه محسوب مي شود.استانبول سومين شهر توريستي دنيامحسوب مي شود كه هر ساله پذيراي ميليون ها توريست از نقاط مختلف دنيا مي باشد.از جاذبه هاي مهم استانبول مي توان به موزه اياصوفيا،مسجد سلطان احمد،برج دختر،مينياتورك،تنگه سفر،يدي كوله و ... نام برد .
آنتاليا از شهرهاي مهم و توريستي كشور تركيه محسوب مي شود كه در غرب كشور تركيه و در شمال درياي مديترانه واقع شده است. شهر آنتاليا داراي آب و هواي كاملا ميترانه اي مي باشد و داراي زمستاني معتدل و باراني و تابستاني گرم وخشك است. آنتاليا داراي تنوع هتلي بسيار بالا مي باشد و شامل بخش هاي مهمي با سواحل زيبا از قبيل لارا(lara) ،مركز شهر آنتاليا(city center) ،كمر(kemer) ،بلك(belek) و سيده(side) مي باشد. 
آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور آنتاليا و تور استانبول شما را دعوت به ديدن اين شهر زيبا مي نمايد
 
 
دبي يكي از شهرهاي هفتگانه امارات است كه در جنوب ايران و در حاشيه خليج هميشه فارس قرار گرفته است. پرجمعيت ترين شهر امارات محسوب مي شود و از جمله لوكس ترين شهرهاي خاورميانه است. دبي داراي آب و هواي گرم و خشك همراه با آسمان آفتابي و كم باران مي باشد. مهمترين صنعت دبي، صنعت گردشگري مي باشد و از مهمترين مراكز گردشگري دبي مي توان به پاركهاي آبي، برج الخليفه، دبي مال، پيست اسكي دبي، پالم جميرا، برج العرب، بازارها و بسياري مراكز ديدني ديگر اشاره كرد.
 آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور دبي شما عزيزان را دعوت به ديدن از پايتخت خريد خاورميانه مي كند.
 

تور داخلي

شهر مقدس مشهد كلان شهري در شمال شرقي ايران و مركز استان خراسان رضوي محسوب مي شود و در دوره افشاريان مركز ايران بوده است
. شهر مشهد با دارا بودن ساليانه بيش از 40 مليون گردشگر داخل و خارج كشور اولين و بزرگترين مقصد گردشگري ايران محسوب مي شود.
 از مهم ترين مراكز ديدني مشهد مي توان به آرامگاه علي بن موسي الرضا،مسجد گوهرشاد ، موزه هاي آستان قدس رضوي، آرامگاه نادر شاه، آرامگاه فردوسي، 
پارك كوهسنگي ... نام برد.
آژانس الفباي سفر مجري و برگزار كننده تور مشهد به صورت روزانه شما عزيزان را دعوت به ديدن از اين كلان شهر تاريخي مشهد مي نمايد.
 

برچسب: تور روسيه، تور مسكو و سن‌پترزبورگ، تور تركيه، تور آنتاليا، تور استانبول، تور دبي، تور مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ تير ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۳:۴۱ توسط:admin موضوع:

سفر به تايلند

تايلند كشوري در شبه جزيره هندوچين واقع در جنوب شرقي آسيا ميباشد كه از شمال با برمه و لائوس, از غرب با برمه و درياي آندامان , از جنوب با مالزي و خليج تايلند , از شرق با لائوس و كامبوج همسايه ميباشد.
پايتخت آن بانكوك با بيشترين جمعيت ميباشد. از جمله شهرهاي بزرگ تايلند ميتوان به ناخن راچاسيما , ساموت پراكان , چيانگ ماي , خن كائن , نونتابوري اشاره كرد.
زبان
زبان رسمي اين كشور تايلندي است.
اين زبان، تك سيلابي و با پنج لحن (آهنگ) مختلف است كه هر لحني، معناي يك سيلاب واحد را تغيير مي‌دهد. تركيب اين لحن‌ها و تلفظ‌هاي دشوار اين زبان سبب شده كه يادگيري اين زبان براي خارجي‌ها سخت و دشوار باشد. با اينكه زبان انگليسي در مدارس تايلند آموزش داده مي‌شود، ولي ميزان تسلط به آن ميان مردم اين كشور چندان زياد نيست. براي همين در بيشتر هتل‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌هاي اين كشور، از زبان انگليسي استفاده ميشود. اسامي خيابان‌ها نيز به هر دو زبان انگليسي و تايلندي نوشته ميشود.
براي تبديل نوشتاري زبان تايلندي به لاتين، هيچ روش استانداردي وجود ندارد و بنابراين ممكن است يك كلمه واحد تايلندي به چندين شكل لاتين نوشته شود به همين دليل هم در كتاب‌هاي راهنما، واژه نامه‌ها و ساير متون، از روش‌هاي مختلفي استفاده مي‌شود. استانداردترين روش موجود «سيستم نوشتاري پادشاهي تايلند» است كه استفاده از آن رو به افزايش است و براي اسامي خيابان‌ها نيز همين شيوه به كار برده مي‌شود. ترتيب جملات در اين زبان به صورت فاعل، فعل، مفعول ميباشد و فاعل معمولاً در جمله حذف مي‌شود. ضماير نيز بنابر جنسيت افراد تغيير مي‌كند. هم چنين افعال در زبان تايلندي صرف نمي‌شوند و هيچ شناسه‌اي ندارند.
مذهب
حدود 95 درصد مردم اين كشور بودايي هستند. اما درصد بسيار كمي در حدود 4 درصد از مردم اين كشور مسلمان و يك درصد باقي مانده از ساير اديان هستند.
پول
واحد پول: بات ( هر 30 بات برابر يك دلار )
آب و هوا
به دليل نزديكي تايلند به دريا , اين كشور آب و هواي معتدلي دارد و چون در منطقه جنوب شرقي آسيا واقع شده , بسيار حاصلخيز ميباشد. منطقه شمالي اين كشور كوهستاني اما مناطق شرقي و غربي آن با جنگلهاي بسيار سرسبز و باغهاي ميوه و درختان كائوچو و ساحل شني سفيد توأم شده است. در مناطق مركزي اين كشور شاليزارهاي برنج رونق بسيار زيادي دارد.
بهترين فصل سفر به اين كشور در ماههاي نوامبر تا فوريه است زيرا دماي هوا بين 12 تا 28 درجه سانتي گراد ميباشد و رطوبت هوا نيز در پايين ترين حد قرار دارد.
 
الفباي سفر پارسيان برگزار كننده تور تايلند
 

برچسب: تور تايلند, تور لحظه آخري تايلند, تور لحظه آخري تايلند تابستان 94, تور تايلند تابستان 94, قيمت تور لحظه آخري تايلند,قيمت تور تايلند, قيمت تور تايلند تابستان 94, تور تايلند ارزان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۵۶:۲۸ توسط:admin موضوع:

سفر به دبي

دبي يكي از شهرهاي هفتگانه امارات است كه در جنوب ايران و در حاشيه خليج هميشه فارس قرار گرفته است. پرجمعيت ترين شهر امارات محسوب مي شود و از جمله لوكس ترين شهرهاي خاورميانه است. دبي داراي آب و هواي گرم و خشك همراه با آسمان آفتابي و كم باران مي باشد. مهمترين صنعت دبي، صنعت گردشگري مي باشد و از مهمترين مراكز گردشگري دبي مي توان به پاركهاي آبي، برج الخليفه، دبي مال، پيست اسكي دبي، پالم جميرا، برج العرب، بازارها و بسياري مراكز ديدني ديگر اشاره كرد. آژانس الفباي سفر مجري تخصصي تور دبي شما عزيزان را دعوت به ديدن از پايتخت خريد خاورميانه مي كند.
 
الفباي سفر پارسيان برگزار كننده تور دبي
 

برچسب: تور دبي، تور ارزان دبي، قيمت تور دبي، بليط دبي، قيمت بليط دبي، تور دبي تابستان 94، دبي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۳:۲۲ توسط:admin موضوع: